Sprzątanie biur

Sprzątanie przestrzeni firmowych

W iClean wiemy że Twoje biuro jest wizytówką Twojej firmy, a czysta i zadbana przestrzeń pracy to podstawa zapewnienia komfortowych warunków pracy. Nasi specjaliści zadbają o porządek poszczególnych pomieszczeniach, nie przerywając pracownikom wykonywania zadań.

Podczas sprzątania wykonujemy:

Usługę możemy wykonać w dogodnym dla Państwa czasie, zarówno w czasie godzin pracy Państwa firmy jak również po godzinie zamknięcia biura.

Zadzwoń do nas i przekonaj się jak tanio możesz zadbać o porządek w swojej firmie.

Ile kosztuje sprzątanie biura?

Nasze ceny za sprzątanie powierzchni firmowych kształtują się nie tylko od wielkości biur, ale również od tego jak często ma być wykonywane sprzątanie. Na największe rabaty mogą Państwo liczyć, przy regularnym, codziennym sprzątaniu. Przy każdym zleceniu ustalamy z klientem czy sprzątanie ma się odbywać podczas godzin otwarcia firmy czy po zakończonej pracy.

Oczywiście w zależności od Państwa indywidualnych wymagań możemy rozszerzyć tą ofertę czy nawet udzielić wydłużonego terminu zapłaty za faktury przy regularnej współpracy. W celu wyceny sprzątania Państwa firmy prosimy o kontakt a chętnie przygotujemy przystępną cenowo ofertę.