Mycie okien

Mycie okien bez smug?

Mycie okien to pozornie prostą czynność. Każdy z nas przynajmniej raz kiedyś mył albo próbował umyć okna. Dlaczego więc warto zostawić to zajęcie profesjonalistom?

Ponieważ to oszczędność nie tylko czasu ale i nerwów, nic tak bardziej nie irytuje niż smugi, które nie chcą zniknąć pomimo ciągłego przecierania okna ścierką… Na szczęście w iClean mamy na to sposoby 🙂 Pamiętaj, że okna powinny być myte przynajmniej kilka razy do roku, a o ile warunki pogodowe na to pozwalają to raz na miesiąc.

Dzięki regularnemu czyszczeniu Twoje okna nie tylko będą przez cały rok świetnie się prezentować ale również sporo zaoszczędzisz dzięki naszym rabatom za usługę cykliczną.

Zadzwoń do nas a chętnie przedstawimy wycenę i umówimy się na czyszczenie.

Ile kosztuje mycie okien?

Cena za czyszczenie okien jest uzależniona od kilku czynników. Oczywiście najważniejszym z nich jest ilość okien jakie mamy do umycia. Nie bez znaczenia jest również ich wielkość i rodzaj. Więcej zapłacimy za duże okno tarasowe z drzwiami niż za małe okienko na strychu budynku. Na cenę wpływa również stopień zabrudzenia. Na czyszczenie okien pobrudzonych np. farbą podczas remontu trzeba spędzić znacznie więcej czasu niż podczas czyszczenia okien, które są regularnie myte.