Sprzątanie mieszkań

Rzetelne sprzątanie sprawdzonymi środkami

Zadowolenie Klientów jest naszym priorytetem, dlatego w sprzątaniu mieszkań zawsze kierujemy się profesjonalizmem, rzetelnością i dyskrecją. Zaniedbanie obowiązków domowych może prowadzić nie tylko do pogorszenia estetyki wnętrza ale nawet do niszczenia elementów wyposażenia (np. odkładający się kamień na sanitariatach). Aby temu zapobiec i zaoszczędzić sporo czasu sprawdź w czym możemy Cię wyręczyć podczas sprzątania. Podczas podstawowego sprzątania dokładnie myjemy i mopujemy podłogi, wycieramy kurze i listwy przypodłogowe, myjemy sanitariaty i lustra w łazienkach, blaty i fronty szafek oraz małe AGD w kuchni.

Oferujemy usługi prasowania bez zagnieceń na systemie LAURASTAR. Odbierzemy, wyprasujemy i odwieziemy Twoje koszule, zasłony, obrusy, bieliznę, spodnie garnitury a nawet suknię ślubną!

Przy sprzątaniu regularnym nie tylko zadbasz o to, że Twoje mieszkanie zawsze będzie świetnie wyglądać ale możesz liczyć również na duże rabaty.

Zadzwoń i dowiedz się ile możesz oszczędzić!

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania?

Cena za sprzątanie mieszkania to nie tylko cena za czyste powierzchnie i wyposażenie, to również cena za Twój wolny czas. Zależy nam aby wysoka jakość naszych usług szła w parze z jak najbardziej przystępną ceną. Dlatego oferujemy szeroki wachlarz rabatów zarówno przy łączeniu naszych usług jak również przy regularnym cotygodniowym lub dwutygodniowym sprzątania.

Ceny kształtują się w zależności od wielkości mieszkania i ilości pracy jaką należy włożyć aby doprowadzić mieszkanie do porządku (droższe będzie sprzątanie pomieszczeń po remontach czy piwnic do których nikt dawno nie zaglądał).