Sprzątanie po remoncie

Doczyszczanie, sprzątanie poremontowe

Sprzątanie po remoncie to jedno z największych wyzwań dla firm sprzątających. Odświeżone pomieszczenia zasługują na nieskazitelną czystość. Dlatego podczas doczyszczania pomieszczeń zaglądamy w każdy kąt, a każdą powierzchnię przecieramy kilkukrotnie.

Szlifowanie, tynkowanie, malowanie – to główne czynności towarzyszące remontom. W ich efekcie nasze meble i przedmioty codziennego użytku pokrywają się warstwą pyłu, podłogi plamami po farbie i tynku, nie wspominając o zabrudzeniach okien, drzwi, mebli. Co więcej dzieje się tak mimo wcześniejszego zabezpieczenia każdego kąta folią malarską i taśmami samoprzylepnymi. 

Kurz po remoncie to nie ten sam, który codziennie osadza się na półkach z książkami, parapetach i sprzętach, jest go więcej i jest znacznie trudniejszy do usunięcia. Pozbycie się wielu zabrudzeń i zanieczyszczeń (np. plam po farbie) wymaga zastosowania specjalistycznej chemii. Domowe środki, choć pomogą w ich wyeliminowaniu, nie poradzą sobie z takimi plamami w kilka chwil.

Sprzątanie po remontach w iClean wykonujemy niezwykle solidnie, a cena uzależniona jest od wielkości pomieszczenia a także od skali zabrudzeń.

Zadzwoń do nas a chętnie przedstawimy wycenę i umówimy się na sprzątanie.

Ile kosztuje sprzątanie poremontowe?

Sprzątanie po remoncie to zadanie wymagające nie tylko dużej ilości czasu, ale również profesjonalnej wiedzy oraz specjalistycznego sprzętu. Dlatego też cena za takie usługi może się różnić w zależności od skali prac oraz stopnia zabrudzenia.

Jesteśmy świadomi, że sprzątanie po remoncie może być dla Ciebie czasochłonne i stresujące. Dlatego oferujemy usługi sprzątania poremontowego, które pozwolą Ci zaoszczędzić Twój cenny czas oraz odetchnąć po skończeniu prac remontowych.

Nasza oferta obejmuje kompleksowe sprzątanie po remoncie, w tym usuwanie kurzu, zmywanie farb, usuwanie resztek materiałów budowlanych oraz czyszczenie wszystkich powierzchni. Podczas gruntownego sprzątanie myjemy również obustronnie wszystkie okna wraz z parapetami i żaluzjami/roletami.

Wierzymy, że profesjonalne podejście oraz wysoka jakość naszych usług, połączone z atrakcyjnymi cenami, przyciągną do naszych klientów, którzy z pewnością docenią nasze doświadczenie oraz skuteczność. Zadbaj o swój dom po remoncie, a my zajmiemy się resztą!